Почетна / Сцена / Бијонсе покажа своето тело два месеца по раѓањето

Бијонсе покажа своето тело два месеца по раѓањето

Бијонсе го покажа телото на своите фанови преку нова порција фотографии каде се пофали со добриот изглед само два месеци по раѓањето на близнаците пишува Daily Mail.

На кадрите се гледа дека ѕвездата е со рамен стомак, задните нејзини делови се добро стегнати.

Иако сега пејачката е многудетна мајка, таа не планира кардинално да го менува начинот на живот, затоа и ги оставила во плановите посетите на концерти.

Пред неколку дена поп дивата посети и настап на Кендрик Ламар. За овој настан таа стави кратки панталони со висока половина и блуза со натпис “Fila” .Вкупната вредност на несериозната нејзина тоалета е над 2000 долари.

Фото:  Daily Mail