Почетна / Магазин / Интима / Џули Ен ќе ве остави без здив (ФОТО)

Џули Ен ќе ве остави без здив (ФОТО)

Американскиот модел Џули Ен е една од апсолутните кралици на Instagram.

Неа ја следат речиси 5 милиони луѓе кои уживаат во нејзините голи слики и убави форми.

Џули живее во Сан Диего со нејзината ќерка, која ја раѓа едвај на 18 години.

Таа е сингл мајка, но тоа не ја спречува да ужива во својата страст – американскиот фудбал, откако не ги пропушта натпреварите на телевизија.