Почетна / Сцена / (ФОТО) Ешли Греам во летно расположение и повторно… целулит!

(ФОТО) Ешли Греам во летно расположение и повторно… целулит!

Раскошниот модел Ешли Греам се подготвува за летото. Ѕвездата  ги загреа своите фанови со пуштање фотографии на страницата во Instagram по костим за капење.

Во социјалните мрежи Ешли има повеќе од 4,4 милиони следбеници. Претходно овој месец стана јасно и дека Ешли зела учество во италијанското издание на Vogue.

Заедно со уште неколку модели учествува во кампањата со хаштаг #BeBodyAware при што идејата е дека тие одбиваат да ги сокриваат своите несовршености, вклучувајќи го и целулитот.