Почетна / TOP NEWS / (ФОТО) Кортни Кардашијан наполни 38 сосем гола и ич не и е гајле

(ФОТО) Кортни Кардашијан наполни 38 сосем гола и ич не и е гајле

Згодната Кортни Кардашијан чија фамилија е позната по секси разголувањето и лудите и скапи прослави, славењето на својот 38 роденден завчера го означи со само една фотографија.

Но, таа беше доволна за да ја разгори фантазијата на обожавателите и да докаже дека сè уште е жешка “милфица“.

За тоа и нејзината атрактивна сестра Ким потврди со фотографијата: