Почетна / TOP NEWS / (ФОТО) Селена Гомез сподели страстен бакнеж со еден од најпосакуваните мажи во светот

(ФОТО) Селена Гомез сподели страстен бакнеж со еден од најпосакуваните мажи во светот

Вокалот на The Weeknd е новото момче на убавицата.


На ѕвезденото небо има нова светски пар. Селена Гомез и еден од најпосакуваните ергени во светот беа затрупани од папараците и си подарија страсни бакнежи во Санта Моника, Калифорнија. Очигледно Бибер е затворена страница за младата пејачка.


Поранешното момче на моделот Бела Адид е еден од најпосакуваните мажи во светот. Песните му генерираат милиони обожаватели и секој популарноста расте со минути. Некои дури тврдат дека тој е Мајкл Џексон на новата генерација.

Абел дефинитивно е меѓу најинтересните личности на 21 век и нестандарде во музика што го прави број 1 во срцата на тинејџерите. Селена дефинитивно знае каде треба да игра. Дали нивната врска ќе трае долго, останува да дознаеме.