Почетна / Магазин / Интима / Гол модел ги претстави новите дресови на шкотски фудбалски тим (ФОТО)

Гол модел ги претстави новите дресови на шкотски фудбалски тим (ФОТО)

Тимот од третата дивизија на Шкотска, Ер Јунајтед, избра интересен начин да ги претстави новите дресови на тимот за следната сезона.

Клубот одлучи да направи гола фото-сесија на моделот Амбер Сиена, користејќи „боди арт“ во боите на резервниот дрес.

Сепак, тие не ја заборавиле женската публика и го презентираа првиот дрес со гол маж.