Почетна / TOP NEWS / Хали Бери се разголи: Тоа е недостаток на страв

Хали Бери се разголи: Тоа е недостаток на страв

Американската актерка Хали Бери секогаш се одликувала со совршена фигура. Ѕвездата одлучи да го засили интересот на своите фанови објавувајќи предизвикувачка слика на страница во Instagram.

Фотографијата беше придружувана од храбар пост: “Ќе ви кажам што значи за мене слободата. Тоа е недостаток на страв “.

Деновиве – во септември, на екранот излегува филмот со нејзино учество “Kingsman: The Golden Circle”.