Почетна / Препорачани / Кајли Џенер покажа врвна форма во секси костим за капење

Кајли Џенер покажа врвна форма во секси костим за капење

Бринета го слави својот финансиски успех со пијалок за ладење.

Кајли Џенер може да се пофали со добар успех во кариерата. Нејзината компанија, Kylie Cosmetics,за само 18 месеци заработи неверојатни 420 милиони долари при продажбата на колецијата.

И Jenner одлучи да ги прослави добри резултати со прикажување со серија на секси костими за капење.

19-годишната бринета објави фотографии кои ги открива нејзините атибути. Таа е фотографирена на еден базен во Лос Анџелес, пишува Daily Mail.

Таа е свртена назад кон сонцето во Калифорнија, а ѕвезда ја спушти главата кон зраците за да го открие нејзиниот рамен стомак.
Кајли била во семејниот дом на нејзината мајка, 61-годишниот Крис Џенер.

Кајли се насмевнува со освежителен пијалок, и таа јасно се чиниа се опуштила во врска со нејзиниот финансиски успех.