Почетна / Сцена / Од ќерката на Дејвид Симан ќе паднете во несвест (ФОТО)

Од ќерката на Дејвид Симан ќе паднете во несвест (ФОТО)

Дали се сеќавате на Дејвид Симан? Поранешниот голман на Арсенал и Англија? Голманот пред долго време ја прекина фудбалската кариера, но од неодамна повторно почна да се зборува за него.

Причината, сепак, не е токму тој, туку неговата ќерка, Џорџина.

Кадравата убавица во последно време стана хит на социјалните мрежи
со нејзините бујни форми.

Џорџина е ќерка на Симан од неговиот брак со неговата поранешна сопруга, Деби. Но, тие се разделија во 2010 година.

Проверете ја Џорџина во нашата галерија: