Почетна / Сцена / Пери Едвардс ги симна инхибициите на јахта

Пери Едвардс ги симна инхибициите на јахта

Лето е и ѕвездите веќе тераат по максимата “симнување облека и инхибиции”. Познатите со задоволство даваат повеќе шанси на папараците да погодат на тема еротика.

Пери Едвардс од Little Mix остави малку на имагинацијата со својот бел костим за капење. Фотографите ја уловија на јахта за време на нејзиниот одмор, а пејачката побрза да објави кадар за своите обожаватели на Instagram.

Пери била во друштво на брзоногиот фудбалер на Арсенал Окслејд Чембрлен. Блондинката беше девојка на Зејн Малик, но на крајот Зејн се покажа во креветот на Џиџи Адид,

На крајот на минатата година, пак Едвардс успеа да ја помати главата на Чембрлен.