Почетна / Сцена / Рајан Гослинг и Ева Мендес со децата меѓу дивината

Рајан Гослинг и Ева Мендес со децата меѓу дивината

Рајан Гослинг и Ева Мендес беа забележани со своите деца во зоолошката. Ѕвездата од “Ла Ла Ленд” очигледно има слободно време по “Оскарот” која се обработува и посветува целосно внимание на семејството. Неколкупати актерот е забележано во присуство со неговата сопруга Ева.

Познатата фамилија беше забележана како влегува во Jungle Island во Мајами. Рајан и Ева се во друштво на 2-годишна ќерка Есмералда и 10-месечната Аманда. Сите влегоа во “дивината” и се сретнаа со животните кои живеат во паркот.

Извор на весникот истакнува дека малите биле во одлично расположение и се радувале на патувањето.

А на фалбите на Рајан во однос на неговата сопруга, Ева одговара со истото. Во неодамнешно интервју за списанието. Shape таа признава дека ги преферира семејните вечери дома наместо во световните настани.