Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Каков прстен сјае од раката на Ирина!

Поранешната девојка на Кристијано Роналдо, Ирина Шајк, се појави на презентацијата на свадбените фустани на Pronovias во Барселона, и како и секогаш беше прекрасна. Најголем впечаток, сепак, овој пат не остави ниту нејзиното тело, ниту насмевката на рускиот модел, бидејќи сите очи беа фиксирани на огромниот прстен на нејзиниот прст. …

Повеќе

Кристијано се уште не ја преболел Ирина

Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо направил чудна исповед пред своите роднини. Португалецот сé уште ја нема преболено неговата поранешна девојка Ирина Шајк, која пред три години стави крај на врската. „Тој сè уште ја сака и жали што сѐ е готово. Кристијано продолжува да размислува за неа постојано“, изјавил …

Повеќе