Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Принцезата Линдзи го покори Лас Вегас (ФОТО)

Големата американска ски-алпинистка, Линдзи Вон, импресионираше со изгледот за време на церемонијата по доделувањето на наградите на Академијата на кантри музиката. 33-годишната Американка, која честопати се нарекува кралица на брзите дисциплини, во Лас Вегас таа се појави во стилски жолт балски фустан, во кој изгледаше како вистинска принцеза. Во меѓувреме, …

Повеќе