Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Познато кој ќе биде новиот Терминатор

Веќе разбравме дека Арнолд Шварценегер е добро и се опоравува по операцијата, а тоа нè потсети дека во 2019 година треба да се појави нов филм за „Терминатор“. Со оглед на здравјето на Арнолд, не е јасно дали ќе може да учествува во шестиот дел, но очекувањето е да го …

Повеќе