Почетна / (не)Секојдневно / (ВИДЕО 18+) Актерка во живо ги частеше обожавателите – испаднаа градите!

(ВИДЕО 18+) Актерка во живо ги частеше обожавателите – испаднаа градите!

Аргентинска актерка во живо на Фејсбук даваше интервју, но кога и се крена облеката, таа покажа се што природата и подарила – градите излегоа пред огромниот аудиториумот. Истиот момент – снимката стана хит.

Вирџинија Галардо сфати што се случи и само по неколку минути, нејзините фанови воодушевено коментариа додека го следеа интервју.
– За жал, жал, жал! Јас…страшно, каков срам – и се извини на водителката која се смееше од срце.
За време на инцидентот не беше прекинат нивниот разговор, но обожавателите продолжија да го следат очекувајќи дека нешто ново ќе се случи.

Еве, го тој момент по 07:30.