Почетна / Видео / (ВИДЕО) Бела Адид и Емили Ратајковски во жежок танц на јахта

(ВИДЕО) Бела Адид и Емили Ратајковски во жежок танц на јахта

Топмоделот Бела Адид и актерката Емили Ратајковски ги отфрлија предрасудите на забава на јахта во Кан. Двете се впуштија во жежок танц, а Бела видливо е искусна во “валканите” движења.

Забавата беше веднаш по блескавата вечер и свеченото отворање на 70-тиот годишен фестивал во Кан.

20-годишната Бела и 25-годишната нејзина пријателка Емили ги фрлија официјалните фустани и се облекоа во ист стил – фармерки и топ. На бродот со нив е и Хејли Болдвин.

“Таа ме сака”, се пофали  Ратајковски која сподели и клипче од нивните жешки танци, на кои Бела ја фаќа за градите.

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on