Почетна / Актуелно / (ВИДЕО+ФОТО 18+) Алесандра Амброзио, жешка – плени со своите гради

(ВИДЕО+ФОТО 18+) Алесандра Амброзио, жешка – плени со своите гради

Алесандра Амброзио е навикната да биде речиси гола во својство на ангел на Victoria’s Secret.

Овој пат, Алесандра направи уште еден чекор напред во фотосесија за списанието LOVE, истакнувајќи ги целосно своите примамливи гради.

Покажувајќи феноменална фигура, 35-годишниот модел продолжува да провоцира:”Во моето семејство никој никогаш не одел во теретана.

Дури кога станав ангел на Victoria’s Secret почнав да тренирам … сега тоа стана за мене здрав начин на живот “, признава убавицата за Net-a-Porter.