Почетна / TOP NEWS / (ВИДЕО+ФОТО) “Казахстанската Барби” Динара ги налути муслиманите

(ВИДЕО+ФОТО) “Казахстанската Барби” Динара ги налути муслиманите

21-годишната студентка Динара објавува голем број предизвикувачки фотографии, со што го налути својот народ

Студентката, позната како “казахстанската Барби”, ги шокираше муслиманите во нејзината татковина. Динара Рахимбаева учи специјалност “Финансии” на Универзитетот во Нотингем. Убавицата која е висока 175 сантиметри и тежи 46 килограми, има 21 години.
Во Казахстан сепак се револтирани од тоа колку своето тело го покажува младата девојка во серија на предизвикувачки кадри и селфиа.

Девочки, вы действительно думаете что если вы напишите 💩, то это прям достижение жизни? Поверьте, красивее вас это не сделает. А страшнее я не стану😬 так что, Релакс) а ещё есть такая тема как ракурс) можете тешить себя иллюзиями что у меня не длинные ноги, фотошоп,анорексия и так далее😂 вот вам видео😘 все при себе, и ноги и 🍒 и 🍑просто смешно😂😂 всем хорошего дня, а я пошла дальше🙌🏻😬 #радичего #радикайфа

A video posted by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DINARA RKH (@dinara_rkh) on