📷 Бијонсе е целосно гола, има посебна причина за тоа

од Симе Стоиков
371 прегледи

За насловната страница на својот нов албум, поп дивата Бијонсе позираше целосно гола, на воодушевување на милиони фанови ширум светот.

Пејачката која досега има освоено 28 Греми награди и на почетокот на март го претстави својот најнов парфем „CÉ NOIR“, ексклузивно го најави осмиот студиски албум „Cowboy Carter“, кој воедно ќе биде и нејзино деби во кантри музиката.

Таа на фотографијата позира гола и боса, во форма на Венера, покривајќи ги градите со рака и лента. Таа ги истакна заносните облини по кои е препознатлива, а иако е целосно гола, интимните делови вешто се сокриени.

Со објава на Инстаграм која досега ја лајкнаа милиони, таа откри дека албумот ќе излезе на 29 март и дека веќе може да се нарача лимитираното издание.

Обожавателите ги преплавија социјалните мрежи со коментари за да го изразат својот ентузијазам за оваа фотографија, но и поради тоа што Бијонсе наскоро ќе објави албум.

Слични содржини