📸 Сопругата на Огњен Амиџиќ гордо го покажа трудничкиот стомак

од Stefanija Kuzmanovska
380 прегледи

Мина Наумовиќ неодамна во тајност се омажи за водителот Огњен Амиџиќ и ситно одбројува до породувањето.

Таа често се огласува на социјалните мрежи, но сега покажа како изгледа во деветиот месец од бременоста.

Идната мајка позираше во лифт и гордо го покажа трудничкиот стомак.

„Влегувам во деветтиот месец“, напишала таа на фотографијата.

Слични содржини