Актуелно
Почетна / TOP NEWS / Ноле се журкаше во ноќен клуб со тактовите на песната Бела чао (ВИДЕО)

Ноле се журкаше во ноќен клуб со тактовите на песната Бела чао (ВИДЕО)

Најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ си даде себеси одмор и излезе во ноќен живот. Ноле се забавуваше со друштвото во белградски ноќен клуб.
Новак стоеше со запален факел и бело марамче на балконот и играше на ритамот на познатата песна „Бела чао“.
loading...