Актуелно
Почетна / Сцена / 50 Цент се шегува за мамењето на сопругата на Вил Смит, тој не му остана пократок

50 Цент се шегува за мамењето на сопругата на Вил Смит, тој не му остана пократок

Вил Смит и неговата сопруга Џејда Пинкет се наоѓаат во центар на скандал, откако беше откриено дека Џејда имала афера со 21-годишниот рапер Аугустин Алсин, за што парот разговарале во една од епизодите на нејзината емисија „Red Table Talk“.

На ова реагираше и познатиот рапер 50 Цент, испраќајќи порака до Вил Смит и го праша како се чувствува, на што актерот одговори дека е добро и ја цени неговата грижа.

„Но, зошто таа ти призна сè во шоу, кое секој ќе го види?“ 50 Цент ја продолжи својата преписка.

„Се разделивме, таа се грижеше за себе и јас се грижев за себе“, одговори актерот.

„Но, тогаш рече дека само ТАА може да дозволи некој да ја задоволи“, продолжи раперот со различен тон, очигледно шегувајќи се со целата ситуација.

„Е‘и се 50“, одговори Вил кратко.

loading...