Адријана Лима во прегратките на своето ново момче (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Манекенката Адријана Лима е повторно вљубена, а својот нов партнер го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции во јавноста.

По разводот со Марко Јариќ, Лима беше во долга врска со писателот Метин Хар, потоа беше во кратка врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар, а сега позираше со своето ново момче.

Имено, Лима објави низа фотографии од роденденската забава на нејзина пријателка и по тој повод покажа дека на сите фотографии е во прегратките на млад човек во темносина кошула.

Слични содржини