Актуелно
Почетна / Култура / Ако не можеш со зборови, изрази се со гифови од ТВ-серијата „Зоки Поки“

Ако не можеш со зборови, изрази се со гифови од ТВ-серијата „Зоки Поки“

Обожавате да комуницирате со гифови? Тогаш ќе ги обожавате овие уникатни македонски гифови од ТВ-серијата за омилениот лик од детството, Зоки Поки!

Гифовите се достапни за користење на Viber, WhatsApp, Messenger, Twitter и на сите други платформи кои поддржуваат гифови. За да ги најдете, треба да пребарувате со клучните зборови „зокипоки“ или „zokipoki“.

Ова се нашите омилени 10 гифови, а сите гифови можат да се најдат на официјалниот Giphy канал.

1.Кога ќе добиеш бакнеж од симпатијата:

2. Кога „учиш“ за викенд:

loading...