Актерката Елизабет Харли позираше во провокативно издание

Актерката Елизабет Харли не престанува да изненадува со своите објави на Инстаграм. Најпрво објави ведо топлес, а потоа за време на летниот одмор отиде чекор понатаму и позираше целосно гола во базен.

Сега, иако е зима, актерката одлучила да ги почести своите милион и петстотини илјади обожаватели со готографија во црна долна облека и црно сако, а под него била гола па така го истакна бујното деколте.

„Куќата е средена, гостите пристигнаа, храната е подготвена“, се пофалила позирајќи полугола.

„Доколку таква сервираш вечера, доаѓам веднаш“ пишувало во коментарите.

View this post on Instagram

Xmas Eve ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Според нејзиниот Инстаграм, изгледа актерката како да живее на плажа или базен, постојано сунчајќи се. Притоа, таа ја покажува прекрасната линија и младелачкиот изглед, па сите се прашуваат како е можно.

Недоамна таа открила дека линијата ја одржува со вежбање и здрава исхрана, избегнувајќи тешки оброци.

Слични содржини