Актуелно
Почетна / Сцена / Ана и Енрике го открија полот на новороденото бебе (ФОТО)

Ана и Енрике го открија полот на новороденото бебе (ФОТО)

Пред неколкудена брат му на Енрике, Хулио Јуниор, случајно или намерно, за едно радио откри дека веќе станал чичко и дека Енрике и Ана Курникова станале родители.

На Инстаграм и Ана и Енрике објавија фотографии од штотуку роденото бебе, девојче, а според описот, се родила на 30 јануари 2020 година. Тие не ја објавиле веста во јавноста, за да може семејството во приватност да ужива во среќните моменти.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија фотки од малечката ќеркичка направени веднаш по раѓањето.

Во описот на фотките напишаа „Моето сонце“ и го ставија датумот наа раѓање – 30.01.2020.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

loading...