Актуелно
Почетна / Магазин / Ана Ивановиќ ги диктира модните трендови, изгледа фантастично во „кежуал“ варијанта (ФОТО)

Ана Ивановиќ ги диктира модните трендови, изгледа фантастично во „кежуал“ варијанта (ФОТО)

Српската тенисерка Ана Ивановиќ продолжува да ги диктира модните трендови.

Во последно време, поточно откако таа го роди својот втор син, ретко можеме да ја видиме Ана Ивановиќ во елегантни комбинации на облека.

Но, кога станува збор за „кежуал“ варијанти, таа ги диктира модните трендови.

Овој пат на Инстаграм таа покажа како од една обична црна маица можете да ја носи на повеќе начини.

 

loading...