Актуелно
Почетна / Сцена / Ана Ивановиќ покажа како изгледала во 9-ти месец од бременоста: Стомакот не се ни забележува (фото)

Ана Ивановиќ покажа како изгледала во 9-ти месец од бременоста: Стомакот не се ни забележува (фото)

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ ужива во мајчинството, а како што е познато, има два сина со фудбалерот Бастијан Швајнштајгер – Лука и Леон.

Убавицата објавила интересна фотографија на Инстаграм.

Имено, тоа е моментот кога таа била во деветтиот месец од бременоста, а фотографијата е направена во Чикаго.

„Леле, 9 месеци, а стомакот не се забележува. Така изгледав јас во 9-та недела од бременоста”, бил еден од коментарите на фановите.

Некои помислиле дека Ана е повторно бремена.

„А јас мислев дека доаѓа и третото бебе“, бил коментарот.

loading...