Актуелно
Почетна / Сцена / Ана Николиќ ослабна до непрепознатливост, фановите ја критикуваат (ФОТО)

Ана Николиќ ослабна до непрепознатливост, фановите ја критикуваат (ФОТО)

Ана Николиќ е многу задоволна од својот изглед, барем ако може да се процени по тоа дека е поактивноста од кога било на социјалната мрежа Инстаграм, каде објавува фотографии скоро секој ден.

Сепак, нејзините обожаватели очигледно не мислат исто како неа, затоа што на последниот пост имаше многу лоши коментари.

„Што правиш со себе“, „Сега навистина претерав“, „Каде отиде тоа згодно тело“, се само некои од коментарите што се оставени под фотографијата.

Погледнете го постот на Ана подолу и одлучете сами дали претерала во губење на тежината.

View this post on Instagram

🌸 #dress @unalatinaofficial

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

loading...