Анастасија Ражнатовиќ купила стан од 100 квадрат во „Белград на вода“: Еве колку платила…

од Vladimir Zorba

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ привлекува големо внимание кај јавноста, а сега е откриено дека купила стан во белградска населба „Белград на вода“.

Иако има само 24 години, младата пејачка купила стан од 100 метри квадратни, а за него ќе потрошила повеќе од 300.000 евра, пренесува „Глорија“.

Станот е во почетна фаза на градба, а за вселување ќе може да планира за две-три години.

Слични содржини