Актуелно
Почетна / Сцена / Анастасија провоцира во мал жолт костим за капење (ФОТО)

Анастасија провоцира во мал жолт костим за капење (ФОТО)

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, патувала со една пријателка на летен одмор во Црна Гора, од каде сподели заводливи фотографии од плажите со своите следбеници на Инстаграм.

Таа беше фотографирана во светло жолт костум за капење, нејзините облини и убавото тело беа во преден план, а пораката до неа заинтригира многумина.

„Слобода, душо … е кога не мора на никој да му кажеш дека ти е жал“, напиша Анастасија во коментар.

loading...