Актуелно
Почетна / Сцена / Анџелина Џоли на шопинг со нејзината ќерка, двете имаа ист детал на себе

Анџелина Џоли на шопинг со нејзината ќерка, двете имаа ист детал на себе

Актерката Анџелина Џоли била уловена со нејзината ќерка Вивијан како одат на шопинг. И двете имаа лежарен стајлинг и носеа маски поради коронавирусот кој владее со светот.

Анџелина избра крем фустан и папучи, додека Вивиен избра сина маица и тексас панталони.

И кај двете се забележува дека носат маски како резултат на вонредната состојба во светот.

 

loading...