Актуелно
Почетна / Слајдер / Атиџе даде кратко интервју на црвениот тепих (ВИДЕО)

Атиџе даде кратко интервју на црвениот тепих (ВИДЕО)

На турски јазик, за медиумската компанија beIN, Атиџе Муратова го даде своето прво интервју на црвениот тепих.

Таа, заедно со целата екипа на „Медена земја“, вечерва е во очекување на доделувањето на наградата во двете категории во кои филмот е номиниран.

Едно е сигурно, Атиџе Муратова ги освојува сите симпатии каде и да се појави. Таа веќе е вистинска ѕвезда на вечерта.

loading...