Актуелно
Почетна / Сцена / Атрактивната Лидија Вукичевиќ ја издаде фотошопот: Нема кој не го фали жешкото тело на актерката, а сега фановите и влегоа во трага (ФОТО)

Атрактивната Лидија Вукичевиќ ја издаде фотошопот: Нема кој не го фали жешкото тело на актерката, а сега фановите и влегоа во трага (ФОТО)

Лидија Вукичевиќ важи за една од најатрактивните дами, па за нејзиниот изглед на 57-годишна возраст сите зборуваат.

Актерката се соблече во костим за капење и ја покажа линијата, но фановите забележаа еден чуден детаљ. Имено, столицата на која седи Лидија изгледа целосно искривена, што значи дека актерката го доработувала своето тело во фотошоп.

За многумина не беше јасно зошто Лидија одлучила да го направи овој чекор, со оглед дека знаат колку убаво изгледа дури и без обработка на сликите.

 

 

loading...