Бакнеж кој го шокираше светот: Никој не очекуваше дека тие двајца ќе станат пар (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Најпопуларниот поп пејач на денешницата, Хари Стајлс, е снимен како страсно се бакнува со манекенката Емили Ратајковски на улиците на Токио.

Додека се бакнуваа, изгледа не им беше грижа кој може да ги види.

Хари моментално настапува во Јапонија како дел од неговата серија концерти наречена Love On Tour. Кон крајот на минатиот месец беше објавено дека Хари има нова девојка, иако мистериозната жена не беше идентификувана – до сега.

Во последниве месеци, Емили беше поврзана со комичарот Пит Дејвидсон, Ерик Андре, како и со диџејот Орејшн Рисп.

Во септември минатата година таа поднесе барање за развод од филмскиот продуцент Себастијан Бер-МекКлард, со кој има син.

Во меѓувреме, Хари Стајлс и актерката Оливија Вајлд (39) се разделија во ноември откако открија дека имаат „различни приоритети кои ги одвоиле“. Сега се вели дека се во добри односи, а извор за магазинот People изјавил дека Оливија е „на одлично место“ со нејзиниот поранешен Хари.

Слични содржини