Бекстрит бојс го пејат големиот хит на домашниот концерт на Елтон Џон

од Elena Daskalova

Елтон Џон ги забавуваше фановите од својата дневна соба, а како специјални гости, исто од нивните дневни соби, се придружија момците од Бекстрит бојс.

Тие на големо задоволство на носталгичарите ја испеаја „I Want it That Way“, а во перформансот им се придружија и децата на Ник и Кевин.

Видеото од овој несекојдневен настап можете да го погледнете во продолжение:

Backstreet Boys Perform On The iHeartRadio Living Room Concert For America

About to learn these harmonies with my friends so we can do this on our next video chat. 👏Thank you to the Backstreet Boys for an incredible performance during the #iHeartConcertOnFOX ❤️

Публикувахте от iHeartRadio в Неделя, 29 март 2020 г.

Слични содржини