Актуелно
Почетна / Сцена / Бела Хадид облече панталони со дупки на неочекувани места (ФОТО)

Бела Хадид облече панталони со дупки на неочекувани места (ФОТО)

Манекенката Бела Хадид ќе настапи на неколку модни ревии во Париз, а кога има паузи, не може да избега од будните папараци и нивните објективи.

Таа се обидела да се скрие со капа, но со изборот на облека го привлекувала вниманието на сите, бидејќи облекла панталони со дупки под џебовите.

Она што исто така привлече внимание е и високит струк кој очигледно, во последно време е неизбежен на модните писти. Исто така, повеќе од видливо било дека ваквите панталони ѝ се големи на Бела, бидејќи таа цело време ги повлекувала нагоре.

loading...