Актуелно
Почетна / Сцена / Бен Афлек на плажа со 15 години помладата девојка (ФОТО)

Бен Афлек на плажа со 15 години помладата девојка (ФОТО)

Актерот Бен Афлек и неговата 15-годишна девојка Ана де Армас се скоро неразделни.

Овој пат, заљубениот пар беше фотографиран од папараците на плажата Малибу, додека се дружеа со Мет Дејмон и неговата сопруга Лусијана, и неколку други пријатели.

Колку се тие заљубени говори и фактот дека тие цело време покажуваа емоции едни кон други, па во еден момент легнаа на песокот и страсно се бакнуваа.

Патем, како што објавија странските медиуми, Бен е толку заљубен во Ана, што заради неа ги остави сите свои пороци и склоност кон алкохол, со кои веќе две децении има проблеми.

Тој пред неколку месеци ги посети и клиниките за рехабилитација на алкохол.

loading...