„Боже, спаси ме“: Хоспитализиран познат музичар

од Stefanija Kuzmanovska

Тапанарот Тревис Баркер, сопруг на ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан, е хоспитализиран во Лос Анџелес.

Се се случи ден откако Баркер објави порака на Твитер – „Боже, спаси ме“.

Кога отишол во болница, со него била и Кортни, со која годинава имаше дури три венчавки: две американски, една во Лас Вегас и една гламурозна во Италија.

Слични содржини