Актуелно
Почетна / Сцена / Божествено издание на Џеј Ло во тесен кожен фустан

Божествено издание на Џеј Ло во тесен кожен фустан

Џенифер Лопез одлично ја користи својата популарност, па така во последните месеци таа го репризираше изгледот со зелениот фустан на Версаче, го промени имиџот, а и често се појавува на насловни страници на светски магазини.

Овојпат, Џеј Ло покажа дека годините не ѝ можат ништо, фотографирајќи се за насловната страница на GQ, во едноставен, а ефектен тесен кожен фустан, разбушавена коса и минимална шминка.

Во интервјуто за истиот магазин таа отворено зборува за врската со Алекс Родригез, нагласувајќи дека се слични, напорно работат за да го постигнат она што го сакаат и се водат по своите амбиции.

loading...