Актуелно
Почетна / Сцена / Брена во костим за капење: Го покажа телото во шестата деценија (ФОТО)

Брена во костим за капење: Го покажа телото во шестата деценија (ФОТО)

Легендарната српска пејачка Лепа Брена веќе еден месец ужива во Монако со семејството, каде ги поминуваат своите лета секоја година, откако таму поседуваат луксузен имот.

Брена често објавува фотографии од одморот на Инстаграм, па овој пат покажа како изгледа во костум за капење, што досега не било случај.

Имено, пејачката позираше на јахта во црн костум за капење, голем шешир и очила за сонце.

Патем, нивните синови Виктор и Филип го поминуваат летото со Брена и Боба, како и со нивните избранички, пејачките Александра Пријовиќ и Сандра Миjаковиќ, која Брена неодамна ја претстави со објавување фотографија со неа.

loading...