Бритни повторно сподели ТОПЛЕС ФОТОГРАФИИ и објасни зошто ги објавува

од Stefanija Kuzmanovska

Бритни Спирс објави топлес фотографии, а во подолг опис се осврна на гласините што кружеа дека имала операција на градите или дека е бремена.

„Не, луѓе. Не сум имала операција на градите и не сум бремена. Имам гради на овие слики, бидејќи јадев “, напиша таа.

Потоа им објасни на своите придружници зошто објавува полуголи фотографии.

„Кога на жената ѝ е жешко и сака да се соблече … Не, не зборувам во стриптиз клуб или на настап. Непосредната реакција на секоја жена што соблекува парче облека е – се чувствувам проклето подобро. Затоа и мислите дека изгледате подобро“, вели Бритни.

Слични содржини