Бритни Спирс го деактивираше својот Инстаграм профил, ова е причината

од Stefanija Kuzmanovska

Бритни Спирс го деактивираше својот Инстаграм профил откако пред неколку дена во објава ги навреди своите родители и ги обвини дека „ја третирале како куче“.

Потоа ги раскажала деталите за односот меѓу неа и нејзините родители, па со следбениците споделила дека татко ѝ секогаш правел да се чувствува грдо и често ѝ кажувал дека е дебела.

После тоа таа целосно го отстранила профилот и повеќе не може да се најде на споменатата социјална мрежа.

Нејзиниот сопруг Сем Асгари се уште е активен на Инстаграм.

Слични содржини