ЧОВЕК ДА НЕ ПОВЕРУВА! Како изгледаа сестрите Кардашијан (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Ким Кардашијан ги изненади обожавателите на Инстаграм објавувајќи стара фотографија со нејзините сестри.

Оваа објава веднаш предизвика многу коментари, бидејќи сестрите Кардашијан (освен понекогаш Ким) ретко ги објавуваат своите фотографии од минатото и често се шпекулира за нивните бројни пластични операции.

View this post on Instagram

Babies at Benihana 🥰

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

И денес изгледаат вака:

View this post on Instagram

💕 EVERYTHING 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...

Слични содржини