Актуелно
Почетна / Глобално / Чудо во Сибир: Жена падна од 9 спрат, стана и си замина (ВИДЕО)

Чудо во Сибир: Жена падна од 9 спрат, стана и си замина (ВИДЕО)

Неверојатна сцена во Сибир во која жена паднала од тераса од 9 спрат од зграда во населбата Излучинск.

Инцидентот го снимил шокиран минувач, а на снимката се гледа како жена паѓа во длабок снег, по што станува и го напушта местото.

На снимката објавена на локалната ТВ, јасно се гледа како жена паѓа од висина во снег, кој се распрскува на сите страни.

loading...