Актуелно
Почетна / Сцена / Дали ова е најбизарната елка? Еве како познатата поранешна пејачка го украси своето дрво

Дали ова е најбизарната елка? Еве како познатата поранешна пејачка го украси своето дрво

Викторија Бекам е позната по својот истенчен вкус за мода. Сепак, таа е вешта и во тоа, да ја шокира јавноста со своите изјави и постапки.

Овој пат Викторија покажала како ја украсила елката за претстојните празници, нешто за што се зборува ширум светот.

Меѓутоа, креаторката и пејачка, направила многу чуден избор на украси. Врвот на елката, место ѕвезда ставила кукла со својот лик.

Овој нејзин потег поткренал лавина реакции и коментари на социјалните мрежи.

loading...