Актуелно
Почетна / Сцена / Дали сте подготвени за безобразна доза на сексапил: Карлеуша го запали Инстаграм (видео)

Дали сте подготвени за безобразна доза на сексапил: Карлеуша го запали Инстаграм (видео)

Јелена Карлеуша (41) ги почести своите фанови со ново, никогаш попровокатино видео од базенот на нејзината нова вила, каде се прават последните подготовки пред преселбата на семејството Карлеуша-Тошиќ.

Имено, Јелена носела минијатурен костим за капење изработен од црн латекс, ставила големи црни очила и високи потпетици, а потоа позирала на скалите пред камерата.

Влажна и стегната, Јелена потоа влегла во базенот, каде продолжила да позира провокативно и да флертува со камерата.

Видеото е прегледано повеќе од 60.000 пати во многу краток временски период, а и овој пат, Карлеуша не оставила никого рамнодушен, барем ако ги прочитате коментарите од нејзините фанови.

View this post on Instagram

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...