Дебата на Нова ТВ со Зоран Заев во 20 часот

од Vladimir Zorba

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, гостува во првото издание на Нова дебата, во живо преку live stream на веб страницата www.novatv.mk.

Од таму ги повикуваат граѓаните да поставуваат прашања и да коментираат, на фејсбук или твитер, со хаштаг ‪#‎НоваДебата‬.
Дебатата „Бомба или пуч?“, следете ја вечерва во 20 часот.

loading...

Слични содржини