Деми Мур воодушеви со својот изглед во минијатурно бикини, но и со нејзината придружба

од Vladimir Zorba

Деми Мур и нејзиниот мал чивава Пилаф прават се заедно, што значи дружење на плажа. Како што пишува „Дејли Мејл“, 60-годишната актерка сподели две фотографии на својот Инстаграм профил, кој го следат 4,4 милиони луѓе, со натпис: „Пилаф ја освојува плажата“.

Секако, помалку внимание привлече кучето, а далеку повеќе предизвикувачката верзија на актерката која на една од објавените фотографии е во микро бикини со леопард дезен, додека Пилаф и седи на градите. Таа никако не се одвојува од својата чивава, па го носи и на пазарување со себе, како што беше видена во март кога пазареше во Санта Моника.

Мур моментално се подготвува за излегувањето на својот нов филм, хоророт „The Substance“. Деталите за заговорот главно беа во голема мера скриени од јавноста, иако проектот беше опишан како експлозивен феминистички став кон ужасот на телото. Филмот започна со продукција во август минатата година. Датумот на излегување на „Substance“ се уште не е објавен.

Минатиот месец, Мур беше видена и со нејзината прекрасна ќерка Скаут ЛаРу Вилис на доделувањето на наградите Fashion Trust U.S. 2023 во студиото Гоја во Лос Анџелес.

Слични содржини