Девојка нападната во близина на бензиска во Гази Баба

од Milan1

Вчера во 12,00 часот во СВР Скопје А.К.(19) од Скопје пријавила дека околу 12,00 часот во близина на бензинска пумпа на подрачје на Гази Баба била физички нападната од Д.С.(44) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Слични содржини